YALOVALILAR EĞLENCEYE DOYACAK

 

Yalova Belediyesi, Yalovalılar için hazırladığı etkinliklerle sosyal ve kültürel hayata renk katmaya devam ediyor. 23 Ağustos Çarşamba günü Roman Gecesi, 25 Ağustos Cuma günü içinde düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni ile 7den 77’ye her kesime hitap edilecek.

Roman Gecesi Yapılacak

Yalova Belediyesi ve Genç Romanlar Federasyonu işbirliği ile düzenlenecek Roman Gecesi çok renkli geçecek. Gecede; Ümmüye, Kirpi Bülent Altınbaş ve Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonu Kadir Dalkıran Yalovalılar ile bir araya gelecek. Barış Manço Amfi Tiyatrosu’nda saat 21.00’de yapılacak gösteri ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olup tüm Yalovalılar bu eşsiz geceye davetlidir.

Sünnet Şöleninde Hakhan Konser Verecek

Yalova Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sünnet şöleni bu sene de coşku dolu geçecek. Sünnet şöleninde sünnet olacak çocuklar için birbirinden güzel etkinlikler Yalova’nın çocukları ile buluşacak. Gazipaşa Caddesi Mini Amfi de düzenlenecek Hakhan konseri, hem çocuklara hem ailelerine hitap edecek. Hemen ardından ise çocuklar için sürpriz hediyeler verilecek.
Haber: Dolunay Kadir Yörden 21.08.2017


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler


 

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life