KORU BELEDİYESİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ YAPIYOR

 

Koru Belediyesi kendi kaynaklarıyla yaptığı alt ve üst yapı çalışmalarıyla dikkat çekerken önümüzdeki günlerde de Atakent Mahallesine Aile Sağlık Merkezinin temelini atmak için hazırlanıyor.

Koru halkınınn ihtiyaç duyulan her alanda uygulamaya koyduğu sosyal projelerle öne çıkan Koru Belediyesi, bu kez Koru Atakent mahallesinde Aile Sağlık Merkezinin temelini atarak Şubat ayı içinde hizmete sokmayı amaçlıyor.

Koru Beldesinde deprem konutlarının yapıldığı Çalıca Kalıcı konutlarının bulunduğu Atakent Mahallesinde konutların ve iş merkezlerinin altında hizmet veren ve mahalle halkının şikâyetlerine de neden olan Koru Aile Sağlık Ocağı, Koru Belediyesinin yeni yapacağı müstakil binada daha düzenli olarak hizmet vermeye başlayacak.

Koru halkının talepleri doğrultusunda Atakent Mahallesinde belediyenin kendi imkanlarıyla Aile Sağlık Merkezinin yapılacağını belirten Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman “ Atakent Mahallemizin önemli bir eksikliği olan Aile Sağlık Merkezinin temelini önümüzdeki günlerde atacağız. Bir ay içerisinde tamamlayıp yaptığımız binayı Yalova İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edeceğiz. Atakent Mahallesi Aile Sağlık Merkezi konut ve iş yerlerin arasında değil, bağımsız bir binada hizmet vermeye başlayacak” dedi.

05.01.2018 Haber: Berkay Erdinç


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler


 

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life