ESNAF ODASI BAŞKAN ADAYI DİNÇER BEKİ

 

Çınarcık’ın tanınmış esnaflarından Dinçer Beki, 17 şubat`da yapılacak olan Çınarcık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimleri için adaylığını duyurdu.
Çınarcık Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda 17 şubat Başkanlık seçiminde 3 aday yarışacak.

Çınarcık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık Seçimi Çınarcık halkı tarafından yerel seçimler öncesi mini bir önseçim olarak gözüküyor.

Dinçer Beki "Genç ve dinamik bir kadro ile esnaf dostlarımıza hizmet etmek için hazırız. Siz değerli esnaf dostlarımızın desteğini bekliyorum. Esnaflarımızın içinde bulunduğu sıkıntıları çok iyi biliyorum. Bu sıkıntıların çözüm yollarını hep birlikte arayacağız. Çalışmalarımız çözüm odaklı olacak. Esnaf arkadaşların geçmiş dönemlerden ders çıkararak, tarafsız ve baskı altında olmadan, Çınarcık esnafı için daha iyi şartlarda hizmet edebilmesi için genç ve dinamik kadroların önünü açmalarını temenni ediyorum. " dedi.

Sosyal medya hesabından başkanlık için adaylığını duyuran Dinçer Beki, “Mevcut oda yönetiminin etkisizliği herkesçe bilinen bir gerçek. Esnaf odası yönetimindeki arkadaşlar sadece seçimden seçime değil her zaman esnafın yanında olmalı, sorunlarıyla ilgilenmeli…” dedi.

"Saygıdeğer Çınarcık Kamuoyuna Duyuru !
Yıllardan beri çınarcıkta kardeşlerimle beraber inşaat sektöründe esnaflık yapmaktayım.İşim gereği Çınarcık İlçe ve sınırlarında,hemen hemen bütün esnafla yakın ilişkilerim oldu.Son 3-4 yıldır ,ESNAF ODASI ile ilgili olarak ciddi düşüncelerim vardı.Bunu diğer esnaf dostlarımla da paylaştım.Mevcut oda yönetiminin etkisizliği herkesçe bilinen bir gerçek.Esnaf odası yönetimindeki arkadaşlar sadece seçimden seçime değil her zaman esnafın yanında olmalı,sorunlarıyla ilgilenmeli,ziyaret edip hal hatır sormalı.Bu duygu ve düşünceler içinde daha aktif olmak için ÇINARCIK ESNAF ODA BAŞKANLIĞI`na adaylığımı açıklıyorum.Siz değerli esnaf dostlarımdan desteğinizi bekliyorum.SAYGILARIMLA....
DİNÇER BEKİ"

26.01.2018 Haber ve Fotoğraf: Berkay Erdinç


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life