ŞÖFÖRLER ODASI BAŞKAN ADAYI BİRCAN EFE

 

Bircan Efe, 3 şubat`da yapılacak olan Çınarcık Şoförler Odası Başkanlık seçimleri için adaylığını duyurdu. 3 Şubat Cumartesi yapılacak olan Başkanlık seçiminde Çınarcık Şoförler Odası`nda 2 aday yarışacak. Başkanlık seçimi 3 Şubat Cumartesi saat 11.00 `de çoğunluk sağlandığı takdirde yapılacak. Çoğunluk sağlanamaz ise seçim 10 Şubat Cumartesi `ye ertelenecektir.

Bircan Efe, "En büyük hedefimiz dağılmış olan minibüs esnafını bir araya getirmek kardeşliği tekrar tahsis etmek. Bunu sağlamak için bütün arkadaşlarımızdan destek bekliyoruz." dedi.

Efe, yönetim ekibimizde bulunan arkadaşlarımız ise "Kocadere`den Ömer Polat, Teşvikiye`den Enver Özkan, Esenköy`den Arif Akın, Çalıca`dan Metin Keleş, Koruköy`den Halit Batu" diyerek ekledi.

Bircan Efe kendisinin neler yapacağını açıkladı Efe, "30 yıldır sektörün içinde çalıştığımdan dolayı esnafımızın bütün sorunlarını, eksiklerini ve sıkıntıları, biliyor ve yaşıyoruz. Bu problemlerin çözümü için hep birlikte tek yürek tek yumruk toplantılarla sorunların çözümü için fikir alışverişinde bulunarak kendi bilgi ve birikimimizi sizlerin bilgi ve birikimleriyle harmanlayarak ortak çözümler üreteceğiz. Kalp kırmadan, temiz ve güvenilir bir yönetimle hep birlikte odamızı yöneteceğiz. Bütün bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için bugün adaylığımı açıklıyorum. Birlik ve beraberliğimiz en büyük gücümüzdür. Bu gücü esnafımızın ve şehrimizin huzuru için, menfaatleri için kullanacağız. İnanıyorum ki şöförler odasında ki yürekli insanlar en güzel tercihi yaparak şöförler odamıza hizmet edecek olanları seçeceklerdir." diyerek adaylığını açıkladı.

31.01.2018 Haber ve Fotoğraf: Berkay Erdinç


Haber Yorumları

Yorum Yaz

Orhanarat

Bircan abimizin bu işi mükemmel yapacağına inanıyorum başarılar diliyorum sonuna kadar yanındayız Başkan ...  


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life