HACI BEKTAŞ VAKFI DAYANIŞMA YEMEĞİNDE

 

Çınarcık Protokolü, Yalova Hacı Bektaş Veli Kültür ve Dayanışma Vakfi Yalova Şubesinin düzenlediği birlik ve beraberlik gecesi yemeğine katıldı

Yalova Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı tarafından dayanışma yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Çınarcık Protokolü olarak Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Harun Karademir, Çınarcık Belediyesi Encümeni Ali Kırıcı, Koruköy Belediye Başkanı Kamil Yaman, Çınarcık Çamlık Mahallesi Muhtarı Mehmet Edepali, ve CHP Çınarcık İlçe Başkanı Ali Zara katıldı.

Çok sayıda davetlinin yer aldığı geceye Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Ertan Şener ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak da iştirak etti.

Saygı duruşu ile başlayan dayanışma gecesinde Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Yalova Şubesi Başkanı Alemdar Coşkun, vakfa yapılan katkılardan dolayı destek verenlere teşekkür etti.

Gecede vakfa katkı yapan yöneticiler tek tek sahneye davet edilerek teşekkür çiçeği ve plaketleri takdim edildi. Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt adına plaketi Başkan Yardımcısı Harun Karademir aldı.

Başkan Yardımcısı Karademir, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik ederek, çiçek ve plaket için teşekkür etti.

06.03.2018 Haber: Berkay Erdinç


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler


 

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life