KAYMAKAM ÇİFTÇİ GEÇİCi GÖREVE UĞURLANDI

 

Çınarcık Kaymakamı Abdullah Ciftci geçiçi görevini ifa etmek üzere Diyarbakır`ın Sur ilçesine sevenleri tarafından uğurlandı. Saat 11`de Çınarcık Hükümet Konağı önünde toplanan vatandaşlar Kaymakam Çiftçi `yi dualar ile geçici görevine uğurladı.

Katılanlar arasında Çınarcık İlçe Emniyet Müdürü Ragıp Tunç, Çınarcık İlçe Jandarma Komutanı Enis Kurt, Çınarcık Müftüsü İdris Yavuzyiğit, Çınarcık Kent Konseyi Başkanı Tuncay Okatan, Çınarcık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ramazan HAN, Kamu Kurum Müdürleri, Çınarcık Muhtarları, Siyasi Parti İlçe Başkanları ile Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş vardı.

Kaymakam Çiftçi yaptığı konuşmasında "Söz konusu devletin ihtiyaç duyduğu bir görev ise gerisi teferruattır. 2 ay sonra tekrar görüşmek üzere gelen herkese teşekkür ederim." dedi ve "Dönüşte karşılama yapmayın" diyerek katılanların yüzünü gülümsetti.

Vatandaşların duaları ile "Kıymetlimiz" olarak tarif ettikleri Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi geçici görevini yerine getirmek üzere Diyarbakır`ın Sur İlçesine uğurlandı.

02.05.2018 Haber ve Fotoğraf: Berkay Erdinç


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life