ÖRNEKDEN BASINA KAHVALTI PROGRAMI

 

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Mete Örnek düzenlediği kahvaltı programı ile Çınarcık`ın basın mensuplarıyla buluştu. Örnek kahvaltıda yaptığı açıklamalarda kendini basına tanıttı. Geçmişinden, tecrübelerinden, projelerinden ve hedeflerinden bahsetti.

Şamdan Cafe `de düzenlenen basın mensupları ile buluşma kahvaltısına MHP Çınarcık İlçe Başkanı Mustafa Nurten, Teşkilat Başkanı Mert Yılmaz, Çınarcık Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Kurtay, Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Bayraktar, Esenköy Belde Başkanı Ahmet Temel, Koruköy Belde Başkanı Sedat Seçkin katıldı.

Mete Örnek basına yaptığı açıklamada "Toplumun bir çok kesiminden gelen talep ve MHP teşkilatının teveccühü ile bu önemli süreçte görev almak için yola çıktık. Mecliste MHP `nin ve Yalova `nın güçlü tesmili için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu süreçte bir çok partiliden destek görüyorum, özellikle diğer partilerin seçmenlerinden büyük ilgi gördüm. Aday adaylığı sürecinde aldığım bu olumlu tepkileri inşallah adaylık sürecinde daha üst noktalara çıkararak Allahın izni ile 25 Haziran `da Türkiye Büyük Millet Meclisi `nde Milliyetçi Hareket Partisini Yalova adına güçlü bir ses, güçlü bir irade ile meclis kürsüsünde temsil etme noktasında kararlıyız ve inançlıyız. Sıradan bir vekillik yürütme gayesinde değiliz. Ses getiren, ilgi çeken, çalışmalar yapmak üzere bir göreve talibiz. Kendi birikimimiz, tecrübelerimiz ve arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin, büyüklerimizin desteği ile yerine getirip, sürdürüp Yalova İlini üst noktalara getireceğiz. Çalışmalarımız devam edecektir." dedi.

METE ÖRNEK KİMDİR ?

Mete Örnek 1981 doğumlu, doğma, büyüme Çınarcıklı. Eğitim hayatına Çınarcıkta İlk Okul, Orta Okul ve Süper Lise okuyarak başlayan Mete Örnek daha sonra 2005 yılında Üniversite için Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce İletişim Fakültesi`nden mezun oluyor, Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilimdalı `nda Pazarlama İletişimi Bölümünde Master tezi ( Markalı Konut Projelerinde Pazarlama Stratejileri ) yazıyor. Siyasal iletişim alanında uzmanlaşan Mete Örnek bir çok makalede yazmıştır. Halen Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilimdalı `nda Doktora çalışmalarına devam etmektedir. 2007 yılından itibaren, Türkiye`nin önde gelen inşaat şirketlerinde yöneticilik yapmıştır. Kentsel dönüşüm proje geliştirme alanlarında çalışmalar yürütmüştür. Türkiye`nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Antalya Kepez projesini geliştiren yönetici ekibin içerisinde yer aldı. Halen proje geliştirme ve pazarlama alanında bir çok şirkete danışmanlık hizmeti vermektedir. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında kuruculuk ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life