METE ÖRNEK MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

 

Mete Örnek 27. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi genel seçimlerinde, Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı, Devlet Bahçeli`nin takdirleriyle Milliyetçi Hareket Partisi Yalova Milletvekili Adayı olarak görevlendirildi.

Mete Örnek açıklanan listelerin ardından "Aday olan dava arkadaşlarımız, tüm teşkilat mensubu ülküdaşlarımız ve hemşehrilerimizle birlikte bu süreçte çok çalışıp başarılı olacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun." açıklamalarında bulundu.

METE ÖRNEK KİMDİR ?
Mete Örnek 1981 doğumlu, doğma, büyüme Çınarcıklı. Eğitim hayatına Çınarcıkta İlk Okul, Orta Okul ve Süper Lise okuyarak başlayan Mete Örnek daha sonra 2005 yılında Üniversite için Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce İletişim Fakültesi`nden mezun oluyor, Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilimdalı `nda Pazarlama İletişimi Bölümünde Master tezi ( Markalı Konut Projelerinde Pazarlama Stratejileri ) yazıyor. Siyasal iletişim alanında uzmanlaşan Mete Örnek bir çok makalede yazmıştır. Halen Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilimdalı `nda Doktora çalışmalarına devam etmektedir. 2007 yılından itibaren, Türkiye`nin önde gelen inşaat şirketlerinde yöneticilik yapmıştır. Kentsel dönüşüm proje geliştirme alanlarında çalışmalar yürütmüştür. Türkiye`nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Antalya Kepez projesini geliştiren yönetici ekibin içerisinde yer aldı. Halen proje geliştirme ve pazarlama alanında bir çok şirkete danışmanlık hizmeti vermektedir. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında kuruculuk ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

18.05.2018 Haber ve Fotoğraf: Berkay Erdinç


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life