YALOVA`DA MÜZELER 360 DERECE GEZİLEBİLİYOR

 

Yalova Belediyesi’nin girişimleri sonuncunda Yürüyen Köşk, İbrahim Müteferrika Kâğıt Müzesi ve Kent Müzesi Google Maps sanal gezinti sitesinde gezilebiliyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın büyük önem verdiği, her gittiği programda ve etkinlikte anlattığı Yürüyen Köşk, Kâğıt Müzesi ve Kent Müzesi dünyaca ünlü arama motoru Google’un bünyesinde bulunan sanal gezinti sitesi Google Maps’ten de artık 360 derece sanal olarak en ince ayrıntısına kadar incelenip gezilebiliyor.

Her geçen gün popülaritesini artıran ve ziyaretçi yoğunluğu yaşanan Mustafa Kemal Atatürk’ün ömrünü en çok geçirdiği yerlerden biri olan ve Yalova’da bulunan Yürüyen Köşk, ziyaretçilerin kendi kâğıtlarını yapabildiği İbrahim Müteferrika Kâğıt Müzesi ve Yalova’nın geçmişten günümüze değerlerinin sergilendiği Kent Müzesine gelemeyen birçok vatandaş artık www.google.com.tr/maps/ adlı sanal gezinti sitesine girerek arama çubuğuna gezmek istediği yeri yazarak 360 derece sanal gezinti yapabilabiliyor.

Başkan Salman; “İlimizi En İyi Şekilde Tanıtıyoruz”

Yalova Belediyesi’nin girişimleri sonuncunda Yalova’nın 3 önemli yerinin artık 360 derece sanal olarak gezilebileceğini belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Girişimlerimiz sonuncun da imkanı olmayan ve Yalova’ya gelemeyen bir çok vatandaşımız da artık ilimizde bulunan bu değerli yerleri görme imkanı buluyorlar. Yalova Belediyesi olarak biz her zaman değerlerimize sahip çıkarak ilimizi en iyi şekilde tanıtıyoruz” dedi.

Haber : Dolunay Kadir Yörden 28.05.2018


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life