ÇINARCIK HANIMELLERİ KOOPERATİFİ AÇILDI

 

Çınarcık Belediyesi`nin "kurucu üye" olarak desteklediği ve Çınarcıklı kadınların yerel, ulusal, uluslararası düzeyde pazarlama olanakları geliştirmek ve yeni pazarlarda söz sahibi olabilmek için kurmak istedikleri Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi’nin açılı bugün yapıldı.

Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi açılışına CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, Çınarcık Kaymakam Vekili Muhammed Öztaş, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, kooperatif üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt “Eşim Elif Kurt’un öncülüğünde 26 kadın girişimcimizin bir araya gelerek oluşturdukları Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi’nin açılışı için buradayız. Belediyemizin de kurucu ortak olduğu bu güzel proje ile bugüne kadar emeği geçen kadınlarımızı kutluyorum. El emeklerine kolay gelsin diyerek , çıktıkları bu yolun hayırlı olmasını diliyorum. Yolunuz açık olsun Çınarcık’ın güzel yürekli kadınları … ” dedi.

Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi`nin ilçemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

Vatandaşlarımız Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi’nin ürünlerine, Harmanlar Mah. Vali Akı Cad. Atapark Yanı Belediye Dükkanları No: 26/B Çınarcık adresinden ulaşabilirler.

Haber : Dolunay Kadir Yörden
Fotoğraf : Ozan Söyler 06.07.2018


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life