BAKAN SOYLU`DAN TURGUT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu`dan taziye ziyareti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu eski dostu olan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yalova`nın tanınmış siyasetçi ve iş adamlarından Fikri Turgut`un ailesinin Yalova`da ki evine gelerek taziyede bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu eski dostu olan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yalova`nın tanınmış siyasetçi ve iş adamlarından Fikri Turgut`un ailesinin Yalova`da ki evine gelerek taziyede bulundu.
Balıkesir ilindeki programının ardından Helikopterle Yalova`ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu`yu Atatürk Stadyumunda Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak karşıladı. Soylu Fikri Turgut`un Yalova`nın Fatih Caddesi üzerindeki evine geldi. Burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Turgut ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Soylu daha sonra AK Parti Yalova eski Milletvekili Fikri Demirel`in evine gitti. Demirel`in kısa bir süre önce vefat eden amcası Bedri Demirel`le ilgili taziyelerini bildiren Soylu ardından karayolu ile Kocaeliiline geçti.

Haber /Fotoğraf : Dolunay Kadir Yörden 26.08.2018


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life