GÜNER, SERTİFİKA TÖRENİ VE SERGİ AÇILIŞLARINA KATILDI

 

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı temsilen ‘Çini Sanatı Eğitici Eğitimi’ programı çerçevesinde düzenlenen sergi açılışı ve sertifika töreni ile Resim Eğitmeni Serap Lokmacı tarafından yapılan resim sergisinin açılışına katıldı.

İlk olarak Güner, Yalova Kent Müzesi’nde Öğretim Üyesi Dr. Nursel Kayaca’nın Yalova El Sanatları Derneği katkılarıyla Yalova Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (YÜSEM) bünyesinde yürüttüğü ‘Çini Sanatı Eğitici Eğitimi’ programının sergi açılış ve sertifika törenine katıldı. Düzenlenen kursu başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikalarını takdim eden Başkan Yardımcısı Güner, törenin ardından kursiyerler tarafından kurs süresince yapılan eserleri inceledi.

Daha sonra Güner, Resim Eğitmeni Serap Lokmacı tarafından Engelsiz Cafe’de düzenlenen resim sergisinin açılışına katıldı. Naturel Sanat Atölyesi bünyesinde yapılan resimleri tek tek inceleyen Güner, başarılı çalışmaları için tüm öğrencileri tebrik etti.

Haber : Dolunay Kadir Yörden 12.09.2018


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life