AK PARTİ DE DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI

 

AK PARTİ ÇINARCIK İLÇE TEŞKİLATI EKİM AYI GENİŞLETİLMİŞ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI ÇINARCIK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ KONFERANS SALONUNDA YAPILDI
Çınarcık` ta Ak Parti sevdalıların yoğun katlım gösterdiği toplantı da teşkilatın 31 Mart 2019 yerel seçimler öncesi bütün kadroları ile yerel seçime hazır olduklarını gösterdi. İlçe başkanı Murat Kaya toplantıya katılım gösteren Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Millet vekili Ahmet Büyükgümüş Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve Yönetim Kuruluna Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahin` e Yalova Ak Parti İl Genel Meclis Üyelerine, Belediye Meclis Üyelerine Sivil Toplum Kuruşlarına, Çınarcık` ta ki Oda Başkanlarına ve tüm Çınarcık Ak Parti Üyelerine teşekkür etti.
Murat Kaya, konuşmasında turizm bölgesi olan Çınarcık` ta konaklama sorunundan bahsetti. Yeterli sayıda otel ve pansiyonların olmadığını ve yeni otel ve pansiyonların açılmasının da önüne geçildiğini dile getirdi.Yaz döneminde başlayan yol çalışmaları, park düzenlemesi çalışmaları ``esnafa çile çektiriyorlar, esnaf iş yapamıyor, kiralarını ödeyemiyor,bu çalışmalar sanki kışın yapılamaz gibi, nerede kaldı turizm bölgesi`` diyerek tepkisini gösterdi.
Gündemin bir diğer konusu olan Çınarcık şehir içi toplu taşıma araçlarının ihalesinin gereksiz olduğunu bu ihalenin Çınarcık` ta ki bir vatandaşın Yalova` ya gitmesi için ödeyeceği miktarın artacağını ve iki toplu taşıma aracına binmesi gerektiğinden bahsetti. Yerel seçimlerin yaklaşıldığı şu zamanda ``belediyenin bu ihale kararının alma sebebi 31 Mart 2019 Yerel Seçimlere kadar belediyeyi idare etmektir`` dedi.
Çınarcık ikinci sınıf bir ilçe iken üçüncü sınıf bir ilçe konumuna geldiğinden bahseden Murat Kaya hedeflerinin Çınarcık` ı birinci sınıf ilçe konumuna getirmek istediklerini ve bunun için tüm hizmetlerin ve çalışmaların yapılacağını söyledi.
``Sözün özü biz hazırız Çınarcık hazır`` diyerek konuşmasına son verdi.
Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ve Yalova Millet Vekili Ahmet Büyükgümüş ``Çınarcık İlçe Danışma Meclisinin hayırlı olmasını diliyorum`` diyerek konuşmasına başlayan Ahmet Büyükgümüş bügünkü toplantı bize gösteriyorki biz Çınarcık`ı kazanmışız, artık sadece 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerini bekliyoruz bu birlik ve beraberlikten doğan sonuçlar bunu ifade ediyor`` dedi.
Bu toplantı sonucunda Ak Parti Çınarcık` ta ilçe ve belde teşkilatları ile Yerel Seçimlere hazır olduklarını hissettirdiler.

Haber/Fotoğraf: Ferdi ÇOK


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life