MUHTARLAR GÜNÜ CUMHURİYET MEYDANI`NDA KUTLANDI.

 

19 Ekim Muhtarlar Gününü Çınarcık İlçe Kaymakamı Soner Kırlı, Belediye Başkanı Avni Kurt, ilçemizde görev yapan muhtarlar, mülki idare müdürleri, siyasi parti temsilcileri, oda ve dernek başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program Atatürk büstü önüne Hasanbaba Mahalle Muhtarı Ünsal Coşgunve Çamlık Mahalle Muhtarı Mehmet Edepali tarafından çelenk bırakıldı. Çamlık Mahalle Muhtarı Mehmet Edepali günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.
İlçe Muhtarları, programın ardından Çınarcık Kaymakamı Soner KIRLI` yı makamında ziyarette bulundular. Muhtarlarla bire bir samimi sohbet eden Kaymakam Soner KIRLI `` Muhtarlarımızın her zaman yanındayız ``diyerek muhtarlara ikramda bulunmayı da unutmadı.
Kaymakam ziyaretinin ardından Çınarcık Belediye Başkanı Avni KURT` u makamında ziyarette bulunan Çınarcık İlçe Muhtarlarını ayakta karşılayan Avni KURT Muhtarlarla tek tek ilgilendi. Muhtarların sorularını cevaplarken bir yandan da bilgi paylaşımında bulunan Avni KURT ikramlarını da eksik etmedi.
Ziyaret sonunda ise Çınarcık İlçe Muhtarlarına tek tek hediyelerini teslim eden Avni KURT basın mensuplarını da unutmayarak birer hediye de muhabirlere verdi.

Haber/Fotoğraf: Ferdi ÇOK (19/10/2018)


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life