MHP İLÇE BAŞKANI BAYRAKTAR ÇINARCIK`IN HEBA EDİLECEK BİR BEŞ YILI DAHA YOK DEDİ.

 

MHP İLÇE BAŞKANI BAYRAKTAR ÇINARCIK`IN HEBA EDİLECEK BİR BEŞ YILI DAHA YOK DEDİ.

31 Mart 2019 günün yapılacak Yerel Seçimlerle ilgili partililerimize ve Çınarcık’lı hemşerilerimize bilgi verme gereği duydum. Özellikle aday adaylığı süreci ile tarafıma yöneltilen sorulara da buradan cevap vermiş olacağım

Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Çınarcık İlçemizde ve Beldelerimiz de Belediye başkanlığı için aday çıkaracak olup aday adaylığı sürecinde gelen başvurular üzerinden yapılacak değerlendirmeler sonucunda beldelerimizde ve İlçemizde belediye başkan adaylarımızı sizlere açıklayacağız.

Değerli parti mensuplarımıza ve Çınarcık’lı hemşerilerimize tekrar belirtmeliyim ki Milliyetçi Hareket Partisi Çınarcık İlçe teşkilatının yapmış olduğu resmi açıklamaların haricinde söylenen her söz dedikodudan ibarettir.

Bildiğiniz gibi beş yılı heba olan Çınarcık’ın heba edilecek bir beş yılı daha yoktur. Beş yıldır görevde olanların beş yıl önce vermiş oldukları vaatleri yerine getirmeyi bir kenara bırakın 5 yıl önce belediyeyi teslim aldıklarında açıkladıkları ve belediyenin resmi sitesinde yayınladıkları borç miktarını beş yılın sonunda farklı açıklama gafletine düştüler.

Allah aşkına başkan beş yıl önce 30 milyon olan borç önce 35 milyon sonra 53 Milyon nasıl oldu? Ya sen teslim aldığın ve yönettiğin belediyeden bir habersin yada 30 milyon TL borçla aldığın belediyenin borcunu 53 Milyona çıkardın ve hedef saptırma derdine düştün. Hangisi doğru sayın başkan borcumuz ne kadar kaç Türk Lirası ile devir aldın? Kaç Türk Lirası oldu borç çıkıp bunu açıkla.

Dolgudan, Düğün salonundan, Kültür sarayından, organik ürün üreticiliğinden, projesi hazır göreve gelir gelmez başlayacağız dediğin marina projesinden vaz
geçtik 5 yıldır Çınarcık’ta ne yaptın onu söyle. Hala yeni döşediğin borulardan su veremedin bir 5 yıl daha bu halk size verse suyu çeşmelerden akıtabilecek misin?

Seçim sürecinde babamın aldığı arazileri sattılar hepsini geri alacağım satma devri bitti alma devri başladı değinden bugüne görev süresince belediyeye kaç arazi aldınız sayın başkan? Ama siz almayı bir kenara bırakın kaç tane sattınız onu açıklayın.

Ya ilçemizde ana muhalefet konumunda ki AK Parti İlçe yönetimine ne demeli? Beş yıldır Çınarcık’ın, Çınarcık’lının mağduriyetinin giderilmesi için ne yaptınız ? Tüm yapılan yanlışlara dur diyecek ne yaptınız Çınarcık sahilinin dolgu pisliği haline gelmesini engellemek için ne yaptınız. Tek bir açıklama yapıp tepki dahi vermediniz. Bırakın halk için yapılanlara cevap vermeyi size itham edilenlere bile sus pus kaldınız?

Peki, soruyorum sizlere beş yıldır yönetemediğiniz Çınarcık yönetmek için bir beş yılı daha nasıl istiyorsunuz?
Ya ana muhalefet! Beş yıldır savunmadığınız Çınarcık’ı yönetmeye nasıl talip alıyorsunuz?

Değerli hemşerilerim artık Çınarcık’ın kaybedilecek yılları kalmamıştır. Particiliği, adamcılığı, eş dost akraba ilişkilerini bir kenara bırakıp MHP kadrolarına Çınarcık ‘ı teslim etme zamanı geldi. Çınarcık’a sahip çıkmak, Çınarcık’ın geleceğini kurtarmak için artık MHP zamanı.

Değerli hemşerilerim, kıymetli dava arkadaşlarım sizlere saygı ve sevgilerimi sunar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı şimdiden kutlar. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının aziz hatıraları önünde saygı ile eğilirim .

Ne Mutlu Türk Diyene !

Gokmen Bayraktar
MHP Çınarcık İlçe Başkanı

Haber: Ferdi ÇOK


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life