CHP` NİN AĞIR TOPLARI KOCADERE` DE BULUŞTU.

 

CHP` NİN AĞIR TOPLARI KOCADERE` DE BULUŞTU.
Cumhuriyet Halk Partisi Eski Gurup Başkan Vekili ve Yalova Eski Milletvekili Muharrem İnce, Yalova Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Özcan Özel, İl Genel Meclis Üyesi İlhami Başkan, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman Atatürk Heykeli Açılışı için Kocadere Muhtarı Volkan Varol` un davetlisi olarak Kocadere’ de buluştu. Açılışa CHP’ liler ve vatandaşlarımız yoğun katılım gösterdi.Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt``un Açılışta olmadığı gözlerden kaçmadı.
Kocadere Muhtarı Volkan Varol `` Hemşerilerim ve tüm ülkemin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlarım. Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman` a heykelin yapımı için teşekkür ederim`` dedi.
Kürsüye gelen Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman ``bizden istediler biz de yaptık`` dedi.
Yalova CHP Milletvekili Özcan Özel vatandaşlara güler yüzü ile bayram mesajını iletti.
Muharrem İnce tüm ülkenin Cumhuriyet Bayramını kutladı. İnce ``Mustafa Kemalpaşa Gediz` de savaşı kaybetti, Kütahya` da savaşı kaybetti. Belki de Osmanlı` nın 1699` dan 1922` ye kadar 223 yıl hep kaybetmesinin sebebi buydu, zamanı geldiğinde geri çekilip hazırlanmak, zafer hazırlanmaktır`` diyerek mesajını ileten İnce açılış kurdelesini kesmek için çocukları davet etti ve ardından kurdele kesilerek açılış töreni gerçekleştirilmiş oldu.

Haber/Fotoğraf: Ferdi ÇOK (29/10/2018)


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life