NUMAN SOYER ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

 

NUMAN SOYER ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI
Çınarcık` ta Ak Parti Çınarcık İlçe Belediye Başkanı Aday Adayı Numan Soyer Aday Adaylığı başvurusunu bugün Çınarcık Ak Parti İlçe Teşkilatında gerçekleştirdi. Büyük bir coşku ile karşılanan Numan Soyer, vatandaşlar ile bir bir selamlaştı.
Çınarcık Ak Parti İlçe Başkanı Murat Kaya konuşma yapmak için kürsüye çıktığında `` Öncelikle teşkilatımıza hoş geldiniz`` diyerek vatandaşları selamladı.
Murat Kaya`` Tüm Türkiye` de olduğu gibi bizimde aday adaylığı başvurularımız başladı.Mevcut çıkacak Belediye Başkanı Adayımız her kim olursa olsun onun peşinden hep birlikte gideceğimizi zaten söylemiştik.
Numan Soyer arkadaşım bugün aday adaylığı başvurusunu yapacağını duyurdu; ve sözü Numan Soyer` e bıraktı.
Numan Soyer konuşmasına kendisini tanıtarak başladı. Numan Soyer `` Son dönem kadar Çınarcık` ta insanların inciltip, hor görüldüğü bir başka dönem yaşanmamıştır. Bu durumdan rahatsız olan tüm Çınarcık` lılar adına sürece dahil olmam gerektiğini düşünerek Çınarcık halkının huzur ve refahı için 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Çınarcık Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adaylığımı huzurlarınızda ilan ediyorum. Söz konusu sorumluluğun altından çok konuşarak değil çok çalışarak kalkılacağını biliyorum.`` dedi.
Çınarcık` ta 5 yıl önce vaat edilen, verilen sözlerin tutulmamasına, hayali projelerden olan teleferik, kent müzesi ve buna benzer bir çok projenin söz verilmesine rağmen yapılmadığını söyledi.
Ak Parti Çınarcık İlçe Başkanlığı önünde toplanan kalabalığa konuşan Numan Soyer `` birlik ve beraberlik içinde hedefe ulaşmak için çalışacağız, buraya kadar geldiğiniz katılım gösterdiniz, hepinize çok çok teşekkür ediyorum Allah sizlerden razı olsun, sağ olun var olun `` diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Haber/Fotoğraf: Ferdi ÇOK (09/10/2018)Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life