HAKAN ŞENTÜRK ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

Taşliman Mahallesi Muhtar Adayı Hakan Şentürk Tek İşimiz Mahallemiz Olacak Diyerek Muhtarlığa Adaylığını Açıkladı.Şentürk Konuşmasında Çınarcık İlçemizin Değerli Taşliman Mahallesi Sakinleri Kısaca Kendimi Tanıtayım Ben:
Hakan Şentürk. 43 yaşındayım .Güzel ilçemin en güzel mahallesi olan Taşliman mahallesinde ikamet etmekteyim.Allah ömür verdikçede etmeye devam edeceğim. Bu coğrafyada yaşamaktan ve yaşlanmaktan onur ve gurur duyuyorum. Bu kutsal görevi yapmak ve hizmet etmek için aday oldum.En büyük gayem mahallemizin sorunlarından en kisa surede haberdar olmak , yerel yonetimimizle koordineli bir biçimde bu sorun ve isteklerinizi bir aracı olarak çözüme kavusturabilmek ve aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde bulunabilmek ve katkı sağlayabilmek olacaktır.
Sloganimda söylediğim gibi Tek işim mahallem olarak bütün mesaimi, gücümu, enerjimi Bu kutsal mevkide mahallemizde ikamet eden hemşehrilerimizin sorunlarına ve isteklerine harcamaktan onur ve şeref duyarım. Saygılarımla Hakan şentürk.

Haber:Ferdi ÇOK 08/01/2019


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life