GAZETECİLER GÜNÜNDE YALOVA`YA MÜJDE

 

GAZETECİLER GÜNÜNDE YALOVA`YA MÜJDE
Ak Parti Yalova İl Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Yalova Uygulama Otelinde organize edilen yemek davetine Çınarcık Life ailesi olarak katılım gösterdik.
Toplantıya Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, İl Başkanı Muğlim Bağatar Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve ana kademe yöneticileri katıldı.
Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol tarafından Yalova Şehir hastanesi sözünün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan tarafından alındığını, temel atma töreninin seçimden önce gerçekleşeceğini bildirdi.
Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, İl Başkanı Muğlim Bağatar Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak belediyenin mevcut bütçesi 185 milyon TL iken borcun 238 milyon TL olduğunu söyledi. Mevcut belediyenin 2014 yerel seçimlerinde vatandaşa söz verdiği projelerin hiçbirinin hayata geçmeden bu borcun nereden kaynaklandığını bilmediklerini, Yalova`nın kaybedilen 5 yılını inşallah 31 Mart 2019 da belediyeyi kazanarak borçları gelirler ile ödeyeceklerini Yalova`nın hak ettiği değeri Ak Partinin Belediyecilik anlayışı ile şahlandıracaklarını söyledi.
Ak Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ``Yalova`nın mevcut Belediye Başkanının Yalova` ya bir yatırım yapmadan, alt yapı yenilemeden herhangi bir projeyi hayata geçirmeden oluşan bu borcu Vefa Salman` ın herhalde Bitcoin ile ödemeyi düşünüyor`` dedi.
Muğlim Bağatar davetimize icabet eden tüm basın mensubu arkadaşlarımıza ilimiz adına yapmış oldukları katkılara ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.
Organizasyon basın mensupları ile karşılıklı fikir alışverişinden sonra sona buldu.

Haber/Fotoğraf: Ferdi ÇOK (12/01/2019)Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life