SOYER KARPUZDERE` DE SERT KONUŞTU

 

SOYER KARPUZDERE` DE SERT KONUŞTU
Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Ak Parti Çınarcık Belediye Başkan Adayı Numan Soyer, Karpuzdere Mahallesi Proje Tanıtım Toplantısında Karpuzdere Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
Vatandaşlara öncelikle İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tanıtan Soyer daha sonra ise Çınarcık için hazırlanan projelerini anlattı. Projelerinin üç tanesi doğrudan Karpuzdere Mahallesini kapsayan projeler olduğu için vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Ahmet BÜYÜKGÜMÜŞ ``Çınarcık` a her geldiğimde ayrı bir coşku ayrı bir heyecan yaşıyorum. Bu duygularını bana yaşattığınız için her birinize can-ı gönülden şükranlarımı sunuyorum ve Karpuzdere Mahallesine Aile Sağlığı Merkezi sözünü bizzat veriyorum. İnşallah 1 Nisan sabahı Çınarcık` ı Ak Belediyecilik ile buluşturacağız.`` diyerek sözlerini sonlandırdı.
Belediyenin 3 milyon borcu olduğunu anlatanların yalan söylediklerini ve kanıtlayacağını söyleyen Numan Soyer gösterdiği resmi evrak ile belediyenin 78 milyon borcu olduğunu iddaa etti.
Avni Kurt` un yapacağını söz verdiği hiçbir projeyi yerine getirmediğini ve Karpuzdere Mahallesinin üvey evlat olarak bırakıldığını dile getirdi.
Numan Soyer Çınarcık Karpuzdere Mahalle toplantısından sonra kalabalık bir konvoy halinde Cumhuriyet Meydanı` nda toplanan partililere kendilerine göstermiş oldukları desteklerden dolayı şahsım ve ekip arkadaşları adına teşekkür etti.
Haber/Fotoğraf: Ferdi ÇOK (24/03/2019)


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life