CHP` DEN BASIN AÇIKLAMASI

 

CHP BASIN AÇIKLAMASI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu` na Çubuk`ta şehit cenazesinde yapılan saldırı nedeniyle CHP Çınarcık İlçe örgütü tarafından basın açıklaması düzenlendi.
Çınarcık Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde bir araya gelen partililer ile gerçekleştirilen açıklamayı teşkilat adına CHP Çınarcık İlçe Başkanı Ali Zara yaptı.
Zara, Ülkemizde fikri, dini, ırkı ne olursa olsun insanoğlunun bir başka şahıslara müdahale etmesi saldırı yapması yüzünden asla affedilmez. Ne yazık ki ülkemizde dinini ırkını kullanarak bazı kendini bilmezler yüzünden ve menfaatleri doğrultusunda bazı basın kuruluşlarının da olayları tetiklemesi ile ülkemizde Cumhuriyet temellerine her gün bir yerde saldırılar yapılmaktadır, fakat ne yazık ki ülkemizde adalet sisteminin çökmüş olmasından dolayı sistem bir kaymaktadır. Halbuki Türkiye Cumhuriyeti bir bütündür.
Tüm dinden, partililerden, askerden şehit olan kesimlerden vardır ve buna her kesimin saygı göstermesi gerekmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçtaroğlu` na Ankara`nın Çubuk da şehit cenazesinde yapılan saldırıyı ülkem, partim adına kınıyoruz.. Tek yol Cumhuriyet tek yol bizler ve Cumhuriyet emanet eden, Büyük Önder Atatürk` tür..
CHP Çınarcık İlçe Örgütü
Haber: Ferdi ÇOK (22/04/2019)


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life