KORU`DA 19 MAYIS RÜZGARI!

 

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Koru Beldesinde `Gençlik Konseri` gerçekleştirildi. Geleneksel hale getirilen konsere Koru halkı akın etti.

Koru Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı`nı önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Koru halkıyla birlikte Koru Meydanı`nda gençlik konseri düzenleyerek kutladı. Geçtiğimiz yıl `Erkeksen Dokunma` isimli şarkısıyla Altın Palmiye ödülünü kazanan Poyraz Özer, düzenlenen gençlik konseri ile Koru halkıyla buluştu.
`19 Mayıs, bizim için hayati önem taşıyan bir tarihtir`..
Konsere önceki dönem Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman, CHP İl Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yaman, konsere katılanlara teşekkür ederek şunları kaydetti; "19 Mayıs Atatürk’ü Anma gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile düzenlediğimiz gençlik konserimizde, her zaman olduğu gibi bizleri yalnız bırakmayan değerli Koru halkına ve katılan tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz. 19 Mayıs, bizim için hayati önem taşıyan bir tarihtir. Bu önemli günde geleneksel hale getirdiğimiz ve sürdürmeye devam edeceğimiz etkinliklerle 19 Mayıs ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz."

Haber / Vedat SARI - 20.05.2019


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life