MHP KADIN KOLLARINDAN ANLAMLI PROJE

 

‘Bayramlık Giymeyen Çocuk Kalmasın’ projesi kapsamında MHP Kadın Kolları tarafından çocuklara bayramlık kıyafetler teslim edildi.

MHP Kadın Kolları Başkanlığı tarafından ‘Bayramlık Giymeyen Çocuk Kalmasın’ adı altında anlamlı bir çalışmaya imza atıldı. Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Bayraktar öncülüğünde gerçekleştirilen ve hayırseverlerin desteği ile yapılan proje kapsamında Gülkent İlk/Okulu, Firuzan Kınal İlk/Ortaokulu ve Teşvikiye İlk/Ortaokulu öğrencilerine bayramlık kıyafetler alındı. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen anlamlı çalışma kapsamında bilgiler aktaran MHP Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Bayraktar, bu bayramda çocukların mutlu olabilmesi adına böyle bir etkinliğe imza attıklarını kaydetti.

Bu projede herkesin desteğini gördüklerini söyleyen Başkan Bayraktar, “Geçtiğimiz Ramazan Bayramı ‘Bayramlık Giymeyen Çocuk Kalmasın’ etkinliğimizin ilkini gerçekleştirmiştik. Bu yılda teşkilat ve vatandaşlarımızın desteği ile ikincini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bayramda da çocuklarımızın yüzünü güldürdük. Bu süreç içerisinde maddi-manevi yanımızda olan ilçe başkanımıza ve destekleriyle meleklerimizi güldüren hayırseverlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizler bu görevlerde olduğumu sürece çocuklarımızı yalnız bırakmayacağız. Çünkü bizler bunlar için buradayız. Nerede yardıma muhtaç, seviye muhtaç meleklerimiz var ise biz orada olacağız” dedi.

Haber / Vedat SARI – 31.05.2019


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life