RESUL DİNDAR RÜZGARI ESTİ!

 

Çınarcıklılar, sevilen sanatçı Resul Dindar ile coştu. Birbirinden sevilen şarkıları ilçe halkı için söyleyen Dindar, hem hüzünlendirdi hem de oynattı.

15. Altın Çınar Festivalinin son gününde ünlü sanatçı Resul Dindar sahne aldı. Hayranlarına unutulmaz anlar yaşatan Karadenizin sevilen Dindar, seslendirdiği şarkılar ile hem hüzünlendirdi hem de oynattı. Cumhuriyet Meydanını hınca hınç dolduran vatandaşlar, ünlü şarkıcının şarkılarına eşlik etmeyi ihmal etmedi. Etkinliğe, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, kurum müdürleri ve siyasi parti temsilcileri katılım gösterdi.

Festivalin sunumunu yapan Demet Çeçen, konserin ardında etkinlikte emeği geçenleri sahneye çağırdı ve ödüller takdim edildi. Basın mensupları ve sponsorlara Milletvekili Meliha Akyol, Kaymakam Soner Kırlı ve Belediye Başkanı Numan Soyer tarafından plaket verildi.
Çınarcıklılar, Haziran ayında ilk defa bu kadar büyük bir kalabalığa şahit oldu. Esnafların mağdur olmaması için erkene alınan festival, geçtiğimiz yıl sezonun en yoğun olduğu zamanları aratmadı. 4 gün boyunca süren etkinlikte birbirinden anlamlı çalışmalar gerçekleştirildi, yerel sanatçılara büyük önem verildi. Son olarak ise Karadenizin güçlü sesi Resul Dindar unutulmaz bir gece yaşattı. Dindar, sahne sonrası hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Her yıl düzenlenen Altın Çınar Festivali ile hem bölge halkı hem de tatilciler güzel vakit geçirdiler, yerel ve ünlü sanatçıların şarkılarına eşlik ederek kendilerine güzel anılar bıraktılar.

Haber / Fotoğraf – Vedat SARI


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life