İLÇE JANDARMA KOMUTANIMIZA VEDA

 

Diyabakır’a tayini çıkan Çınarcık İlçe Jandarma Komutanımız Enis Kurt için veda yemeği düzenlendi.

Çınarcık’ta gösterdiği başarılı çalışmaların ardından Diyarbakır’ın Dicle İlçesine atanan İlçe Jandarma Komutanımız Enis Kurt için veda yemeği düzenlendi. Filiz 2 Restaurantta düzenlenen anlamlı etkinliğe komutanımız Enis Kurt’un yanı sıra Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, kurum müdürleri ve muhtarlar katılım sağladı.

Görevi boyunca etkin çalışmalar yaptıklarını, bu çalışmalarda destek veren ve gayret gösteren ilçe yöneticilerine teşekkür eden İlçe Jandarma Komutanı Enis Kurt, özverili çalışmaları Diyarbakır’da da sürdüreceğini dile getirdi.

İlçe halkının da yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan Kurt, “Vatanımızın güvenliği, vatandaşlarımızın huzuru için gece-gündüz demeden var gücümüzle çalıştık. Bizlere verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olduk. Halkımızın sorunlarına dinleyip, yerinde müdahale ettik. Bu süre zarfında bizlere her zaman destek olan İlçe yöneticilerine ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Aynı kararlılıkla görevimizi Diyarbakır’da da sürdüreceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, ilçede yaptığı başarılı çalışmaları nedeniyle İlçe Jandarma Komutanı Enis Kurt’a plaket takdim etti. Oldukça duygusal geçen etkinlikte son olarak hatıra fotoğrafı çekildi.

Haber / Fotoğraf – Vedat SARI


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life