ESNAF İSTEDİ, BAŞKAN TALİMATI VERDİ!

 


Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in talimatıyla Coşkun Caddesinde bozulan ve zarar gören kaldırımlar sil baştan yapılıyor. Esnafın yıllardır talebi olan kaldırım sorunu çözüme kavuşuyor.

Yıllardır Coşkun Caddesinde bulunan esnafların istediği ancak bir türlü yapılmayan kaldırımlar yenileniyor. Hasar gören ve bozulan kaldırımlar esnafların talebi, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in talimatı doğrultusunda tamamen yeni görünüme kavuşacak. Bugün itibariyle başlatılan çalışmada ekipler hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, “Yıllardır yapılması konusunda isteklerimiz oluyordu ancak somut hiçbir adım göremedik. Müşterilerimiz bu bozuk kaldırımlardan dolayı tepkilerini bizlere gösteriyorlardı. Önceki yönetimde bulunan kişilerle defalarca görüştük ancak bir arpa boyu kadar yol alamadık. Talebimizi yeni seçilen Belediye Başkanı Numan Soyer’e ilettik. Bugün itibariyle yıllardır kanayan yaramız haline gelen kaldırımlar yenileniyor. Sesimize kulak veren, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Haber – Vedat SARI


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life