EFSANELER YENİDEN SAHADA!

 

Çınarcık’ta bir döneme damgasını vuran futbolcular, yıllar sonra aynı sahada yine ter döktüler. Efsanelerin buluştuğu kadro, eski günlerini aratmadı ve müsabakayı 9-8 kazanmayı başardı.

Çınarcık Şöhretler Karması ile Yalova Şöhretler Karması, Çınarcık İlçe Stadyumunda karşı karşıya geldi. Karşılaşma öncesi futbolcular ile bir araya gelen Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, her iki takımın oyuncularını böyle anlamlı çalışmanın içinde oldukları için teşekkürlerini iletti. Bir dönem Çınarcık’ta futbol oynayan, attıkları gol ve asistlerle kendini kanıtlayan futbolcular, yıllar sonra yine aynı sahada ter döktüler. Maçı izlemeye gelen misafirler, müsabakanın başlamasıyla birlikte oldukça hızlı ve disiplinli bir mücadeleye şahit oldular. Çınarcık şöhretler müsabakayı 9-8 kazanmayı başardı.

Çınarcık’ın efsane isimlerinden Tarkan Koçan, ilk 10 dakikada attığı iki golün ardından aldığı darbeden dolayı bileğinden sakatlanarak çıkmak zorunda kaldı. Birbirinden önemli isimlerin mücadele ettiği organizasyonda birlik ve beraberlik mesajı verilirken, eski günler de yad edildi. Anlam yüklü etkinliğe ASKF Başkanı Tamer Erbul da katılım gösterirken, emeği geçen Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve saha sorumlusu Ahmet Margi’ye teşekkür ederek, Çınarcık’a gereken desteğin verileceğini kaydetti. Yeni düzenlenen sahanın görüntüsü de Old Trafford’u aratmadı. Yaklaşık 2 aylık bir çalışmanın ardından tamamlanan saha oldukça güzel bir görünüme kavuştu.

Önemli organizasyonda ter döken futbolcular; Muharrem İbiş, İrfan Bağdat, Selçuk Altıparmak, Fikret Taştan, Hüseyin Berber, Demirhan Koçan, Ünsal Coşgun, Hasan Özdemirer, Cüneyt Öztürk, Fatih Örs, Tarkan Koçan, Kemal Özer, Gencay Özdemir, Kazım Sakalıoğlu, Hasan Serdar, Ufuk Günay, Mesut Kumcuoğlu, Necmi Balkaya, Afif Akar

Haber / Fotoğraf – Vedat SARI


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life