ÇAĞLA SEVENLERİNİ COŞTURDU!

 

Ünlü sanatçı Çağla, en güzel ve en yeni şarkılarını Cemos Deluxe Beach sahnesinde seslendirdi. Yoğun ilginin yaşandığı konserde dans gösterileri de büyük ilgi gördü.

‘Saz mı caz mı’, ‘Ara beni’ şarkılarıyla milyonlarca kez dinlenen, kısa sürede sesiyle büyük beğeni toplayan ünlü sanatçı Çağla, Çınarcık’ta konser verdi. Cemos Deluxe Beach sahnesine çıkan Çağla, en güzel ve en yeni şarkılarını hayranları için söyledi. Mekanı dolduran vatandaşlar, şarkıcının seslendirdiği şarkılara eşlik etmeyi ihmal etmedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Çağla, hem oynattı hem de hüzünlendirdi. Canlı performansı ile büyük beğeni toplayan Çağla, bu özel günde kendisini yalnız bırakmayan hayranlarına teşekkür etti ve Çınarcık’a devamlı geleceğini kaydetti.

ÇAĞLA KİMDİR?

Çağla’nın 2014 tarihli ‘Nasıl Yani Bilmiyor musun’ adlı bir EP çıkardı. 2016’da ‘Hoppa’ Sinan Akçıl’ın 2, Gökhan Tepe ve Yıldız Tilbe’nin 1’er parçasını içerdiği gibi EP’si çıktı. Çağla, ‘Sinan Akçıl’ın keşfi’ olarak tanındı. Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı için yazdığı söylenen ‘Pardon’ şarkısıyla ismini duyurdu. 2018’de Gülşen’in şarkısı “Saz mı Caz mı”yı seslendirdi. Son olarak Emrah Karaduman aranjörlüğünde ‘Ara beni’ şarkısının çalışmalarını yaptı.


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life