ÇINARCIK İSKELESİ ATIL DURUMDA!

 

Her yıl binlerce vatandaşın tercih ettiği Çınarcık İDO iskelesinde oluşan kötü görüntüler hayrete düşürüyor. İskelenin tadilat aşamasına gidilmesi gerektiğini söyleyen vatandaşlar, İDO yetkililerine çağrıda bulundular.

Yaz aylarında vatandaşların en çok tercih ettiği Çınarcık İDO İskelesindeki kötü görüntüler şoka uğratıyor. Pas tutan demirler, kırılmış borularla tatilcileri atıl bir iskele ile karşı karşıya bırakan İDO yetkililerine vatandaşların tepkisi büyüyor. Ülkemizin birçok bölgesine deniz yoluyla insan taşımacılığı yapan İDO’nun sadece Çınarcık İskelesine yönelik herhangi bir çalışma yapmaması çileden çıkardı. Vatandaşlar, yetkililere çağrıda bulunarak iskeleye gereken çalışmanın yapılmasını istediler.

Yıllardır atıl durumda olan ve hiçbir yeniliğin yapılmadığı iskelede oluşan kötü görüntüler nedeniyle isyan eden vatandaşlar, “Çınarcık’a sürekli gelip gidiyoruz ancak bu iskelenin daha da kötüye gittiğini görüyoruz. Bizlerden sadece para alma niyetindelerse yanlış yoldalar. Tercih ettiğimiz yerin sorumluluğu kendilerinde olduğu için o bölgenin temizliğine de önem vermeliler. Biz her geldiğimizde pas tutan, kırılmış boruları görmek istemiyoruz. Çınarcık İskelesinin tabelasını değiştirmekten aciz olan İDO yetkililerinin bunları görmezden gelmesini anlayamıyoruz. İskelemize gereken hassasiyetin gösterilmesini istiyoruz. Bu konuda gereken yerlere de müracaatlarımızı yapacağız” dediler.

Haber / Fotoğraf – Vedat SARI


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life