BU YOL CAN ALIYOR!

 

Çınarcık-Teşvikiye arasında bulunan NATO yolunda yaşanan kazalara önlem alınmaması vatandaşları çileden çıkardı. Vatandaşlar, her gün kazaların yaşandığı bölgeye acilen önlem alınması talebinde bulundular.

Çınarcık ve Teşvikiye sınırları arasında bulunan NATO yolunda yaz ve kış sezonlarında yaşanan kazalar can almaya devam ediyor. Bölgede herhangi bir önlemin alınmaması büyük tepki toplarken, kazalar günden güne artıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde karşı yola geçmeye çalışan bir araç ile NATO yolundan gelen araç birbirine girmiş, olayda vatandaşlar yaralanmıştı. Bölgede yaşayan vatandaşlar, her gün yaşanan kazalardan dolayı isyan ettiler. Yetkililere çağrıda bulunan bölge halkı, “Burada yaşanan kazalar vatandaşların dikkatsizliği olduğu kadar yöneticilerin de hatalarından kaynaklanıyor. Her gün kazaların yaşandığı kendilerine iletiliyor ancak hiçbir müdahale yapılmıyor. Biz burada kazalar sonucu yaralanan veya hayatlarını kaybeden insanlar görmek istemiyoruz. Buraya çok acil müdahale edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde kaza oranı günden güne artacak. Burada yarın veya diğer gün bizim yakınlarımız da kaza yapabilir. Bu duruma artık sessiz kalmayın, insanlarımız ölüyor” açıklamasında bulunarak tepkilerini dile getirdiler.

Bölgenin kaza oranını düşürmek için yetkililerden köprü yapılması talebinde bulunan vatandaşlar, bu çağrının en kısa zamanda yerine getirilmesini istediler.


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life