BATI’DAN DOĞU’YA SEVGİ KÖPRÜSÜ

 

MHP Çınarcık Kadın Kolları başkanı Çiğdem Bayraktar, MHP Çınarcık ilçe Başkanlığı ile birlikte yürüttüğü sosyal sorumluluk projesiyle örnek bir davranışta bulundu. “Köy Okulu” sosyal sorumluluk projesinin ilk etabı oldu. İhtiyaç sahibi öğrencilerin bot, mont ve diğer giyim ihtiyaçları karşılandı.

Çiğdem Bayraktar ; ”Batı’dan Doğuya sevgi köprüsü” diyerek yola çıktığımız MHP Çınarcık ilçe Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığımızın beraber yürüttüğü “Köy okulu” sosyal sorumluluk projemizin ilk etabını çok şükür tamamlamış bulunmaktayız. Kışlık yeni mont, bot ve giyim yardımlarımızın ilk durağı Diyarbakır ilimizin “Bozdemir İlköğretim Okulu” ve “ Tanoğlu H.Hüsnü Tekışık İlköğretim Okuludur. Baştan sona inançla bizimle bir olan, yol açan, yüreğini ortaya koyan, maddi manevi her daim omuz veren başta değerli ilçe başkanım Gökmen Bayraktar’a sözde kalmayıp, Yüreği ile bir bütün olan yola çıktığımız İlk günden bu zamana kadar maddi manevi destek olan küçücük yüreklere sevgisini gönderen minik bedenlere umut eken hayırseverlerimize ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Biliyoruz ki! Paylaştıkça insanızdır ve başkasına yararı dokunan insan en kusursuz olandır. Yürekleriniz var olsun... “ dedi.


Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler

TERMAL YALOVA TERMAL TERMAL YALOVA
Çınarcık canlı yayın

Çınarcık life